Świadectwa

Poznaj prawdziwe historie
 
 • "Jesteś umiłowanym dzieckiem Boga"- powiedział mi kolega po Wieczorze Miłosierdzia- tak po prostu, bez okazji i bez ogródek. Ale wtedy po raz pierwszy zrozumiałam, że to faktycznie jest o mnie. Myślę, że On tak bardzo pragnie, żeby każdy z nas kiedyś usłyszał to zdanie, tak naprawdę- sercem! Może właśnie na tegorocznym Forum? 😉
  Marzena
 • Warsztaty o adoracji i związkach były świetne! Bardzo podobała mi się też modlitwa uwielbienia z piękną oprawą muzyczną. Dzięki Forum odkryłem też adorację Jezusa sakramentalnego.
  Piotrek
 • Na Forum pierwszy raz spotkałem tylu młodych ludzi którzy nie są sztywniakami i wierzą na serio. Miałem też okazję poznać wielu fajnych księży i nawet biskupów, którzy ze mną normalnie rozmawiali o trudnych sprawach i mi pomogli. Zrozumiałem, że Kościół to jest nie tylko miejsce dla starszych pań które się modlą na różańcu, ale też dobre miejsce dla młodych! Na Forum się nawróciłem i moje życie nabrało sensu, warto było pojechać!
  Michał
 • Forum było dla mnie szczególnym czasem, dzięki któremu zrozumiałam, że modlitwa faktycznie jest rozmową: mówiłam do Pana Boga, a On odpowiadał mi w zasłyszanych przeze mnie słowach, tych pochodzących z Pisma Świętego, ale też od innych ludzi, poprzez spotkania i zbiegi okoliczności. Spotkałam też wielu świetnych ludzi. 🙂
  Klaudia
 • Czas spędzony na Forum Młodych był dla mnie szczególnym czasem ułożenia i uzdrowienia relacji z rodzicami. W programie był również przewidziany czas wspólnej modlitwy w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Poczułem, że wtedy coś się zmieniło, coś puściło we mnie, a jak na te same słowa, które mnie dotknęły chłopak obok mnie zapłakał, to wiedziałem, że to nie był przypadek.
  Maciej
 • Forum to piękny czas pełen Boga, spotkań ze wspaniałymi ludźmi i wypełniony radością. To czas na przemyślenia, spotkanie z samym sobą i możliwość pokonania własnych słabości. Można się oderwać od codzienności i inaczej spędzić wakacje.
  Dominika
 • "Dopóki nie pojechałam na Forum Młodych nie wiedziałam, że w Kościele może być tak... ciepło, radośnie, pięknie. Jak tam, w Częstochowie." a reszta tu: http://switprzyherbacie.pl/2018/07/forum-mlodych-kilka-slow-od-uczestniczki/
  Magdalena
 • Dzięki Forum jestem jeszcze bardziej optymistyczna, otworzyłam się na drugiego człowieka, poznałam wyjątkowe osoby oraz odkryłam swoje powołanie. Ogromną wartością stała się dla mnie również rodzina. To był cudowny czas!
  Żaneta
 • Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tegorocznym Forum, przepełnionym miłości, dobroci Bożej, bo na kogo się patrzę takim sie staję. Przede wszystkim nauczyłam się miłości, potrzeb względem drugiego człowieka, podejmowania decyzji, co to jest kobiecość i męskość. Dziękuję za ten czas, za osoby poznane.
  Martyna
 • Poprzez to Forum Bóg odnalazł na nowo drogę do mnie na modlitwie i w adoracji. Chwała Panu!
  Janek

Dołącz do nas!

Już dziś zapisz się na Forum